Ваша корзина пуста
Корзина ждёт, что её наполнят.
Желаем приятных покупок
0
0 грн

Губки и щетки для обуви

Сортировка
Фильтры
Фильтры
Цена
Сезон
Страна-изготовитель
Цвет
Бренд

Доглядати за взуттям — обов'язок кожного господаря, який хоче продовжити час носіння виробу. Але далеко не всі приділяють цьому процесу час, а результат часто не відповідає очікуванням. Однак стан взуття - те, за чим оцінюють людину. Сучасні аксесуари спростять завдання догляду та допоможуть черевикам завжди виглядати ідеально.

Сучасні аксесуари спростять завдання догляду та допоможуть черевикам завжди виглядати ідеально.

Як вибрати щітку для взуття?

Щітка для очищення взуття стане хорошим аксесуаром для шкіряних поверхонь. Традиційно при виготовленні використовують деревину для основи, а саму щітку роблять із натуральної щетини або штучного ворсу. Але для шкіряного взуття краще не обирати металеві або пластикові варіанти, тому що такі матеріали зашкодять шкіряному покриттю.

Під час покупки потрібно звернути увагу на такі моменти:

  • деревянную основу — наиболее удачный вариант, потому что изделие не скользит в руке и приятно на ощупь;
  • козячу та кінську щетину — вони не порушують будову взуття, але повністю можуть очистити;
  • пухнасті волоски — для полірування потрібна окрема щітка.

Щітка допомагає збільшувати експлуатаційний термін взуття, але треба дбати і про стан цього засобу догляду. Тут варто дотримуватися простих правил: після використання прибирати весь пил, а залишки крему знімати за допомогою махрової тканини або паперового рушника. За необхідності можна застосовувати шампунь або інші засоби, в основі яких є мінеральний спирт.

Які бувають губки та щітки для взуття?

Ефективність догляду за взуттям залежить насамперед від правильного вибору губки або щітки. Невідповідний аксесуар тільки погіршить стан черевиків. Часто замість щіток обирають губки, тому що вони компактні та легко поміщаються в сумці або рюкзаку. Вони можуть відрізнятися наповнювачем - силіконовою або гліцериновою основою.

Краще купувати силіконові моделі, тому що такі губки залишають на лакованій або шкіряній поверхні спеціальну плівку, яка захищає від потрапляння вологи. А ось гліцеринові варіанти коштують набагато менше і не гарантують якісний захист.

Щітки та губки бувають різних форм — від традиційного прямокутника до кола, овалу або хвилястого рельєфу. Від зовнішнього вигляду не змінюються параметри якості. У деяких моделях зустрічається дозатор із додатковою рідиною. Така система збільшує час використання губки, тому що так вона менше пересихає і служить довше.

Купити хорошу щітку можна в інтернет-магазині pratik.com.ua. У каталогах ви знайдете багато варіантів для взуття з різних матеріалів. Зручний інтерфейс і легке керування сайтом зроблять покупку простішою і комфортнішою.